Kilka słów o naszej kwiaciarni ...

Firma prowadzona już przez drugie pokolenie, istnieje w tym samym miejscu od 1975 roku i od początku zyskała sobie grono stałych Klientów, którzy polecają nas także innym. Nasza firma była zawsze ceniona za jakość kwiatów i bukietów oraz miłą i fachową obsługę.

W 1995 roku nastąpił przełom, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz kontynując ciągły rozwój, kwiaciarnia została poddana gruntownej rozbudowie, co w rezultacie zwiększyło jej powierzchnie ponad trzykrotnie! W konsekwencji wzrosła ilość dostępnego asortymentu oraz jego różnorodność.

Obecnie jesteśmy jedną z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych kwiaciarni w Łodzi. Oferujemy produkty o wysokiej jakości, po konkurencyjnych cenach. Slużymy miłą i profesjonalną obsługą. Nasze kompozycje dostosowujemy do wymagań i zasobności kieszeni Klienta, łamiemy tym samym stereotypy i udowadniamy, że nawet nasze najtańsze bukiety wyróżniają się w tłumie i są podziwiane na każdej uroczystości.

Będąc na rynku nieprzerwalnie przez 40 lat, ciągle doskonalimy swoje umiejętności. Nasi pracownicy regularnie bywają na pokazach florystycznych co pozwala im zdobyć nowe doświadczenie oraz wprowadzać nowe trendy do naszych bukietów i kompozycji. Współpracujemy z dostawcami z całej Polski i Europy oferując towar o najwyższej jakości, przybrany w nowoczesny i gustowny sposób.

Nasi stali Klienci wiedzą, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i można na nas liczyć a z przygotowanymi w naszej kwiaciarni kompozycjami wyróżnią się na każdej uroczystości.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej Kwiaciarni,
w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 130.

Co nas wyróżnia ?

  • 1Firma z 40 letnim doświadczeniem w zakresie tworzenia bukietów, wiązanek ślubnych i komunijnych oraz wieńcy.
  • 2Oferujemy kompleksową florystykę ślubną od wiązanki dla panny młodej oraz przypinek dla pana młodego po dekorację samochodu, sali i kościoła.
  • 3Doradzamy i przygotowujemy kompozycje do dekoracji biura.
  • 4Przymujemy płatność gotówką, kartą oraz przelewem.
  • 5Oferujemy możliwość wysyłki kwiatów na terenie Łodzi.
  • 6Pakujemy prezenty na wiele oryginalnych sposobów.
  • 7Mamy możliwość przygotowania kompozycji na każdą okazję, z dowolnych kwiatów (i nie tylko) i w dowolnym stylu. Nie straszne nam żadne wyzwanie a większość z nich mamy już za sobą :-)